Praca w Pralni Kołczewo

Szukamy zarówno osób na stałe, jak i tylko na sezon letni.

Pracownik pralni

Opis

  • praca na różnych stanowiskach przy obsłudze maszyn pralniczych (przygotowywanie i sortowanie asortymentu do prania, obsługa pralek, suszarek, magla, składarki do ręczników, pakowanie i przygotowywanie asortymentu do transportu,
  • dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy.

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność w sezonie letnim (1czerwiec-30wrzesień),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność, rzetelność, niezawodność,
  • brak alergii na środki chemiczne,
  • książeczka zdrowia.

Oferujemy:

  • praca w dniach od poniedziałku do piątku (od 1 października do końca maja)
  • W okresie 1 czerwiec-30wrzesień praca w systemie 2 zmianowym
  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę zlecenie (możliwość podpisania umowy o pracę po 6 miesiącach)
  • wynagrodzenie omawiamy indywidualnie
  • pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole.

Benefity:

  • premie kwartalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy odległości pow. 25km,
  • komplet ubrań firmowych (koszulki i bluza z logo firmy).

Chętne osoby zapraszamy do wysyłania cv na adres: kontakt@pralniakolczewo.pl

lub do kontaktu telefonicznego.

Kierowca/konserwator

Oferta pracy całorocznej, skierowana do mężczyzn.

Obowiązki:

  • realizowanie dostaw do klientów w promieniu do 100km samochodem dostawczym do 3,5t
  • kontrolowanie i dbanie o stan techniczny pojazdów
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych w firmie
  • drobne naprawy maszyn i urządzeń
  • kontrolowanie stanu technicznego instalacji w budynku pralni

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym min 2 lata,
  • praca w dniach poniedziałek – piątek
  • brak nałogów,
  • znajomość podstaw z zakresu prac elektrycznych i hydraulicznych,
  • podstawowa wiedza w zakresie drobnych prac naprawczych i remontowych,
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera,
  • samodzielność i inicjatywa własna,
  • sympatia, życzliwość, pozytywne nastawienie na klienta.

Oferujemy:

  • praca w systemie 1-zmianowym,
  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę zlecenie (możliwość podpisania umowy o pracę po 6 miesiącach),
  • wynagrodzenie omawiane na rozmowie,

Benefity:

  • kawa/herbata/woda pracownicza,